Informace o nás

 

Stavební zámečnické práce a zakázková kovovýroba

Pro zákazníky nabízíme široký sortiment zakázkové atypické kovovýroby a zámečnických produktů, stejně jako odborná řešení specifických přání.

Zakázky realizujeme na základě zaměření na místě i Vámi dodaných technických výkresů, či jednoduchých rozměrových náčrtků. Pomůžeme Vám vyřešit oplocení zahrady a pozemku, zastřešíme skleníky nebo garážová stání, vyrobíme kovové regály a mnohé další. To vše zhotovují odborníci s letitou zkušeností, kteří využívají profesionální vybavení a jen prověřené materiály.

Finální výrobky dodáváme v základním nátěru, ale i s nejrůznějšími povrchovými úpravami, jako je například: žárové zinkování odolné proti korozi nebo speciální nátěry různých barevných odstínů.

Produkty dodáváme a montáž provádíme ve smluveném termínu. Záruka se vztahuje
na všechny naše produkty a služby.

Tradice a kvalita

Naše firrma byla založena v roce 2001 a opírá se o mnoho zkušenosti jejích zakladatelů v oblasti zámečnické kovovýroby. Neváhejte a obraťte se na nás i s tím nejspecifičtějším problémem! Nalezneme pro Vás funkční, kvalitní i estetické řešení.

Náš tip! Vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy a zastřešení komůrkovým polykarbonátem.

Pro neustále narůstající zájem našich zákazníků jsme se ve větší míře zaměřili na vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy a zastřešení komůrkovým polykarbonátem. Námi vyráběná vchodová stříška, přístřešek nad dveře, markýza a různé typy zastřešení komůrkovým polykarbonátem se vyznačují dlouhou životností, pevností, odolností vůči povětrnostním vlivům a zároveň přispívají ke zvýraznění estetičnosti vzhledu vašeho majetku. Vchodová stříška, přístřešek nad dveře, markýza a zastřešení z komůrkového polykarbonátu jsou vyráběny z kvalitních, pevných materiálů a jsou ošetřeny povrchovou úpravou odstínů dle přání zákazníka. Použitý komůrkový polykarbonát Lexan nebo Makrolon tloušťky 10 mm, kterým jsou naše vchodové stříšky, přístřešky nad dveře, markýzy a zastřešení z komůrkového polykarbonátu osazeny, nežloutne a nekřehne díky své  UV ochraně, která je aplikována již při výrobě tohoto oblíbeného dutinkového deskového materiálu a tím je zajištěna jeho dlouholetá stálost.

Naše doporučení:

Naše vchodová stříška, přístřešek nad dveře, markýza i zastřešení komůrkovým polykarbonátem jsou vždy vyráběny „na míru“ dle přání našeho zákazníka.

8 důvodů proč jsme pro Vás dobrá volba

- dodržujeme smluvené termíny
- realizujeme atypické výrobky na míru
- za naší prací stojí letitá zkušenost
- vlastníme profesionální vybavení
- na všechny naše výrobky se vztahuje záruka
- nemusíte být odborníci v oboru
- získáte pocit bezpečí
- s námi ušetříte peníze

 

 

 

 


zastrenivchodu